Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

مشاوره امور گمرکی و مشاوره ترخیص کالا

مشاوره امور گمرکی به شرکت‌ها و افراد در تجارت و انجام مراحل واردات-صادرات کمک می‌کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند. به طور کلی در تجارت با هر کشوری، شناخت قوانین گمرکی امری اجتناب‌ناپذیر است و اینجاست که مشاوره بازرگانی و گمرکی می‌تواند کمک کننده باشد. مشاوره امور گمرکی در واقع ارائه دهنده صفر تا صد واردات و صادرات کالا یعنی مشاوره ترخیص کالا، منبع یابی امور گمرکی و … است. مشاورین امور گمرکی به تاجران کمک می‌کنند تا از خطاهای پرهزینه و موانع احتمالی جلوگیری کرده و تجارت پرسودی را تجربه کنند. به طور کلی، خدمات مشاوره گمرکی و ترخیص کالا شامل تحلیل و بررسی شرایط بازار، اطلاع از قوانین و مقررات گمرکی، مدیریت ریسک در تجارت، طراحی استراتژی بازرگانی، تأمین محصولات، انتخاب شریک تجاری و ایجاد ارتباطات با کارخانجات و تأمین کنندگان می‌شود. در خصوص ترخیص کالا نیز مشاوره بازرگانی و گمرکی بسیار مهم است. ترخیص کالا از گمرک، با توجه به تغییر بخشنامه‌ها و تحریم‌ها امری بسیار دشوار و زمان‌بر بوده و همچنین این مسئله می‌تواند برای تاجرانی که تازه وارد عرصه تجارت شده‌اند، یا در حال توسعه کسب و کار خود هستند، بسیار چالش‌برانگیز باشد. مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی می‌تواند به تاجران کمک کند تا از مراحل ترخیص کالا به طور کامل آگاهی یابند و مشکلات احتمالی را به حداقل برسانند. ما در ادامه این مقاله به معرفی اهمیت بهره‌گیری از مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی، انواع مشاوره بازرگانی، خدمات مشاوره در امور گمرک و… خواهیم پرداخت.

مشاوره امور گمرکی

جهت دریافت مشاوره رایگان در روند فعالیت خود می‌توانید از فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

مشاوره امور گمرکی و بازرگانی به چه معناست؟

مشاوره امور گمرکی شامل خدماتی است که توسط متخصصان و کارشناسان با تجربه در حوزه بازرگانی ارائه می‌شود تا به شرکت‌ها و افراد کمک کند تا علاوه بر رشد در روند تجارت از ضررهای احتمالی این مسیر بکاهند. مشاوره امور گمرکی و بازرگانی شامل ارائه راهنمایی‌هایی برای کسب سود بیشتر و پیشرفت تاجران در زمینه واردات کالا و صادرات کالا می‌شود. در واقع مشاوران با استفاده از تخصص و تجربیات شغلی خود، به تاجران و بازرگانان کمک می‌کنند تا موانعی را که ممکن است در سر راه آنها به وجود آید شناسایی کرده و با استفاده از راه‌حل‌های اصولی و کاربردی آن‌ها را برطرف کنند.

مشاوران گمرکی به تاجران در ترخیص کالا، انجام واردات، انتخاب بهترین مسیر حمل و نقل بار، بررسی ارزش گمرکی کالا، تعیین نرخ گمرکی، ترتیبات مربوط به حمل و نقل بین المللی کالا و سایر امور مرتبط با بازرگانی کمک می‌کنند. با استفاده از خدمات مشاوره بارگانی، تاجران می‌توانند از تجربه و دانش این مشاوران بهره‌مند شوند و از طریق پیش بینی موانع این مسیر و حل اصولی آنها از ضرر مالی و اتلاف وقت جلوگیری کنند و سودی بیش از پیش به دست آورند و مانع از بروز خطا در عملکرد خود در زمینه بازرگانی شوند.

دریافت مشاوره ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک یک فرایند پیچیده است که برای انجام آن نیاز به دانش و تخصص در حوزه‌های مختلفی دارید. برای اینکه بهترین نتیجه را در ترخیص کالای خود داشته باشید، بهتر است با یک مشاور یا شرکت تخصصی در امر مشاوره بازرگانی همکاری کنید. در ادامه به برخی از مواردی که در یک مشاوره ترخیص کالا باید در نظر گرفته شوند تا تجار متحمل ضررهای احتمالی در فرایند واردات نشوند اشاره می‌کنیم:

 1. دانش کافی در حوزهٔ گمرکی: مشاور باید دانش کافی درباره‌ی مقررات و ضوابط گمرکی داشته باشد و بتواند به شما در مورد مراحل ترخیص کالای شما راهنمایی کند.
 2. داشتن تجربه کافی: مشاور باید تجربه کافی در زمینه ترخیص کالا از گمرک داشته باشد تا بتواند با مشکلاتی که ممکن است در فرایند ترخیص کالا پیش آید بهترین راه حل را ارائه دهد.
 3. . ارتباط با گمرکات سراسر کشور: انجام مشاوره در خصوص امر ترخیص نیازمند ارتباط با گمرکات سراسر کشور اعم از: گمرک بوشهر، بندرعباس و فرودگاه امام خمینی و… است تا بتواند به شما در مواردی مانند مشکلات و مقررات گمرکی، یا نحوهٔ اخذ مجوز‌های لازم و انجام روند ترخیص کمک کند.
 4. توانایی حل مشکلات در روند ترخیص: در روند ترخیص کالا از گمرک یک مشاوره ترخیص باید بتواند علاوه بر پیش بینی موانع و مشکلات احتمالی آماده حل مشکلات از پیش پیش بینی نشده را نیز داشته باشد و بتواند در صورت بروز مشکلات در فرایند ترخیص کالا، به شما راه حل ارائه دهد.
 5. اطلاع از قوانین و مقررات گمرکی: مشاوره بازرگانی در امر ترخیص حتماً باید از تمامی قوانین گمرکی در سراسر کشور آگاه باشد و از آخرین تغییرات مقررات نیز شما را مطلع کند تا در روند ترخیص کالای شما هیچ گونه نقض قانونی به وجود نیاید.
 6. پشتیبانی پس از فرایند ترخیص: پس از انجام ترخیص، مشاور باید شما را در مورد اقدامات بعدی همراهی کند و در صورت نیاز به پشتیبانی در مورد مسائل گمرکی در آینده، آماده خدمت رسانی باشد.
 7. دردسترس‌بودن مشاور ترخیص: در انجام واردات و ترخیص کالا تاجر ممکن است سؤالات بی شماری داشته باشد که نیاز به پاسخ دهی سریع و دریافت مشاوره ساعتی داشته باشد. مشاور باید قابلیت ارتباط با شما را داشته باشد تا در صورت نیاز به هر گونه تغییر در فرایند ترخیص کالا، با شما در تماس باشد و در مورد آن توضیح دهد. مشاوران راهکار تجارت پایا برای مشاوره در امر ترخیص آماده پاسخگویی به تمامی سؤالات شما در اسرع وقت می‌باشند.

تمامی مراحل بالا نیازمند انجام این روند توسط خود مشاوران است. بدان معنی که باید تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. در کل انتخاب یک مشاور ترخیص کالا با توجه به موارد فوق می‌تواند به شما کمک کند تا فرایند ترخیص کالای شما به بهترین شکل ممکن انجام شود و هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام آن به حداقل برسد.

مشاوره امور گمرکی شامل چه خدماتی می‌شود؟

مشاوره بازرگانی شامل مجموعه‌ای از خدمات است که به کسب و کارها و اشخاص در زمینه‌های مختلف از جمله واردات، صادرات، تجارت بین المللی، ترخیص کالا، مشاوره حقوقی، مالیاتی، بیمه و… کمک می‌کند.

مشاوران این حوزه با بررسی و تحلیل مسائل مختلف، تجربه و تخصص کافی در زمینه امور گمرکی به کارفرمایان خود کمک می‌کنند تا به بهترین راه‌حل‌ها و استراتژی‌ها برای افزایش سود و انجام امور تجاری دست یابند. درواقع مشاوره امور گمرکی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از دانش و تجربیات مشاوران، خود را به صورت حرفه‌ای‌تر و مؤثرتر در بازارهای بین المللی معرفی کنید و در نتیجه بیشترین سود را به دست آورید. به طور کلی انواع خدمات مشاوره امور گمرکی به شرح زیر است:

مشاوره واردات

قبل از انجام واردات لازم است تا به طور کامل با قوانین و مقررات تنظیم شده در این زمینه اطلاعات کافی را کسب نموده تا بتوانید بعد از شناخت کامل قوانین مربوطه، در کوتاه ترین زمان ممکن به سود بالایی برسید. برای اطلاع از قوانین تجارت بین المللی ضروری است تا مشاوره واردات انجام دهید. 

مشاوره واردات علاوه بر شناخت آیین نامه‌ها و قوانین، نسبت به ارزیابی نیازهای بازار اقدام می‌کند. برای مثال با توجه به میزان تقاضا، لیستی از کالاهای پرسود و مورد نیاز جامعه که به وفور یافت می‌شود را مشخص کرده و طبق نیاز، آن محصول را برای واردات به تاجر پیشنهاد می‌کند. سپس با توجه به بودجه وارد کننده، تعداد و حجم کالا برای واردات تعیین می‌گردد.

مشاوره صادرات

امروزه سازمان‌های کوچک و بزرگ برای دستیابی به بازار هدف، استراتژی مناسب، قوانین تجارت، مجوزها، بازاریابی موثر و … نیازمند دریافت مشاوره صادرات هستند.

مشاوره صادرات درواقع به آموزش در زمینه بازارهای بین الملل، قوانین تجارت‌های خارجی، نیاز تاجر و … می‌پردازد.

مشاوره در زمینه صادرات زمانی اهمیت پیدا می‌کند که رقابت در عرصه تجارت بین المللی روز به روز درحال گسترش است. امروزه تاجران با استفاده از روش‌های سنتی در زمینه صادرات، نمی‌توانند در بازارهای رقابتی جهانی موفق عمل کنند. بنابراین برای هر تاجری ضروری است که قبل از انجام هر گونه معامله‌ای، با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنند.

مشاوره ترخیص کالا

مشاوره در امر ترخیص یعنی مشاور بازرگانی به تجار کمک می‌کند تا کالاهایشان را به‌صورت سریع و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص کنند. مشاوره امور گمرکی در امر ترخیص کالا شامل راهنمایی در مورد انجام مراحل ترخیص کالا، نحوه پرداخت مالیات و عوارض گمرکی، نحوه انجام امور گمرکی و مراحل بعد از ترخیص کالا می‌شود.

مشاوره حقوقی و قراردادهای تجاری

در امر تنظیم قرارداد دادهای بین المللی بین اشخاص و کسب و کارها نکات و امور تخصصی ای وجود دارد که مشاور بازرگانی و مشاوره امور گمرکی در این زمینه نیز به تاجران کمک می‌کند تا از نظر حقوقی در معاملات خود ایمن باشند و ضرر نکنند. مشاوره حقوقی شامل نحوه تعیین قیمت و شرایط پرداخت، نحوه ارسال کالا و تحویل آن و همچنین نحوه حل اختلافات قراردادی می‌شود.

مشاوره تحقیق و بازاریابی کالا

یکی از خدمات مشاوره بازرگانی راهنمایی تجار در انتخاب کالای مناسب است تا بتوانند به‌صورت مؤثرتری محصولاتشان را خرید و به بازارهای هدف معرفی کنند و به فروش بیشتری دست یابند. این خدمت شامل مشاوره در مورد تحلیل بازار، تعیین هدف مشتریان، استراتژی‌های بازاریابی و تعیین قیمت است.

مشاوره در زمینه اخذ مجوز های بازرگانی و گمرکی

مشاوران بازرگانی می توانند به تاجران کمک کنند تا مجوزهای لازم برای واردات و صادرات کالاها را دریافت کنند. این مجوزها شامل: مجوزهای صادراتی، مجوزهای وارداتی، مجوزهای گمرکی، مجوزهای بهداشتی، مجوز استاندارد و سایر مجوزهای مرتبط با امور گمرکی است. مشاوران می توانند به تاجران کمک کنند تا فرآیند اخذ این مجوزها را سریع تر و با کیفیت بالاتری انجام دهند و بدون هیچ مشکلی با دریافت مشاوره امور گمرکی در زمینه گمرک و بازرگانی فعالیت کنند.

آموزش بازرگانی و امور گمرکی

مشاوران بازرگانی می‌توانند به تاجران آموزش‌های لازم در زمینه گمرک و بازرگانی را ارائه دهند که شامل آموزش‌های اصولی در زمینه واردات، صادرات، ترخیص کالا، مجوزهای بازرگانی و گمرکی و سایر مباحث مرتبط با بازرگانی است. این آموزش‌ها در زمینه مشاوره امور گمرکی می‌توانند به تاجران کمک کنند تا با فرایندهای گمرکی و بازرگانی آشنا شوند و با مشکلات و نواقص احتمالی در این زمینه‌ها مواجه نشوند.

تمامی افرادی که قصد انجام امور بازرگانی و ترخیص را دارند باید قبل از هر اقدامی در تجارت بین الملل برای جلوگیری از اتلاف زمان و از بین رفتن منابع خود از تمامی قوانین بازرگانی خارجی در مراحل صادرات و واردات کالا اطلاع حاصل کنند و با متخصصان در زمینه مشاوره امور گمرکی مشورت کنند. همچنین آگاهی از روند تشریفات گمرکی و شرایط حاکم بر گمرکات سراسر کشور به انتخاب بهینه‌تر برای انجام امور بازرگانی منجر می شود.

ارائه راه‌حل‌های بهتر با مشاوره واردات و صادرات کالا

استفاده از مشاوره واردات و صادرات برای کسب و کارهایی که به دنبال توسعه فعالیت‌های خود و همچنین افرادی که به دنبال انجام تجارت جهانی و کسب سود هستند بسیار مفید است. این مشاوران با داشتن دانش کافی درباره قوانین و مقررات صادرات و واردات، شناخت از بازارهای هدف و روش‌های بازاریابی و آشنایی با روند انجام واردات و صادرات می‌توانند به افراد کمک کنند تا با بهترین راهکارها اقدام به بازرگانی و تجارت در سطح بین الملل کنند.

استفاده از مشاوران واردات و صادرات می‌تواند به تجار در جلوگیری از خطاها و اشتباهات در فرایند صادرات و واردات کمک کند. این مشاوران با داشتن تجربه کافی و آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به واردات و صادرات، می‌توانند به کسب و کارها کمک کنند تا فرایند واردات و صادرات را به صورت صحیح و قانونی انجام دهند. همچنین استفاده از مشاوره امور گمرکی و بازرگانی در امر صادرات و واردات می‌تواند به کسب و کارها در شناسایی بازارهای جدید و پتانسیل در سطح جهانی کمک کند و راه‌های بهبود فرایند صادرات و واردات را پیش روی آنها قرار دهد. این مشاوران می‌توانند با بررسی مشخصات محصول و نیازهای بازار، به کسب و کارها کمک کنند تا محصولات خود را با بهترین شکل انتخاب و یا در بازار جهانی معرفی کنند.

در کل، استفاده از مشاوره واردات و صادرات برای کسب و کارها، می‌تواند بهبودی قابل توجهی در فرایند صادرات و واردات و در نهایت رشد و توسعه کسب و کار در بازار جهانی به همراه داشته باشد.

خدمات راهکار تجارت پایا در امور گمرکی

شرکت راهکار تجارت پایا خدمات مشاوره امور گمرکی و ترخیص کالا را به متقاضیان مشاوره ارائه می که مربوط به امور گمرکی، واردات کالا و ترخیص کالا از گمرک است. از جمله خدماتی که در مشاوره گمرکی به متقاضیان ارائه خواهد شد به شرح زیر است:

مشاوره امور گمرکی مشاوره ترخیص کالا از گمرک
امور مربوط به قوانین گمرکی، آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها امور مربوط به خدمات ترخیص کالا
امور مربوط به ثبت سفارش ترخیص کالاهای خاص در گمرک
انتخاب روش حمل و نقل بین المللی مناسب دریافت مجوزها، استاندارها و…
تحقیق بازار برای واردات کالا پرداخت مالیات و عوارض گمرکی

 

موارد ذکر شده همگی در روند مشاوره گمرکی باید مورد توجه قرار گیرد تا برخی از موارد و معضلات احتمالی ای که در روند تجارت و ترخیص برای واردکنندگان یا صادرکنندگان به وجود می‌آید به طور صحیح مدیریت شود. در مشاوره ترخیص کالا از گمرک با کمک افراد کاربلد و ارائه پیشنهادها و راهکارهای مؤثر برای حل مشکلات می‌توانید تجربه تجارت پرسود و اطمینان بخشی داشته باشید.

خدمات مشاوره بازرگانی خارجی

صادرات محصول یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌های بازرگانی است که به تمامی تجار برای رشد و توسعه در جوامع داخلی و بین المللی پیشنهاد می‌شود. بنابر همین امر هر ساله تعداد اشخاص و کسب و کارهایی که به صادرات کالا روی می‌آورند بیشتر می‌شود. درواقع مشاوره صادرات موضوع اصلی در حوزه مشاوره بازرگانی خارجی به حساب می‌آید. به طور کلی مراحل صادرات کالا به هر کشوری به مرحله تقسیم می‌شود:

 • مشخص کردن استراتژی صادرات
 • شناسایی و درک نیاز بازارهای مختلف
 • شناسایی سودده‌ترین کالاها برای صادرات
 • انجام فرایند صادرات کالا

انجام روند صادرات به هر کشور بسته به شرایط بازار آن کشور، نیازها و مقررات وارداتی آن ، متفاوت است. همچنین این روند می‌تواند با تغییراتی بر اساس زمان و نوع کالا همراه باشد که نیازمند آگاهی از آن است. شناخت دقیق مراحل بالا و کسب اطلاعات لازم در همه زمینه‌های ذکر شده برای انجام بازرگانی خارجی بسیار مهم است. به همین دلیل یکی دیگر از انواع مشاوره‌های بازرگانی که استفاده از آن برای هر تاجری الزامی است مشاوره بازرگانی خارجی است. تمامی مشاوران این حوزه باید بر اساس آخرین تغییرات قوانین و مقررات بین المللی به ارائه مشاوره به تاجران بپردازند. در همین خصوص مشاوران شرکت راهکار تجارت پایا در همه حوزه‌های بازرگانی، واردات و صادرات و ترخیص در کنار شما هستند.

ارتباط با تاجران بین المللی

از ملزومات انجام امور مربوط به تجارت، نحوه ارتباط با تاجران بین المللی است. در سفر‌ها یا معاملات تجاری، همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که هر کشوری آداب و رسوم خاصی در تجارت بین الملل دارد؛ برای مثال برای ارتباط گرفتن با تاجر چینی؛ لازم است تا حد امکان ادب و احترام را رعایت کنید؛ تاجران چینی نسبت به موضوعات اینچنینی بسیار حساس هستند. تاجران ترکیه بسیار مهمان نواز، خونگرم و صبور هستند؛ پس در ارتباط با تاجران ترک باید صبر و تحمل بالایی داشته باشید. نحوه ارتباط با تاجران بین المللی مهم‌ترین رکن در انجام صحیح معاملات است. اگر تجربه‌ای در این زمینه ندارید می‌توانید از مشاورین مربوط به امور بازرگانی و گمرکی مجموعه راهکار تجارت پایا بهره‌مند شوید. این شرکت با ۲۰ سال سابقه در واردات و ترخیص کالا می‌تواند به خوبی شما را در انجام معاملات بین المللی کمک کند.

نتیجه گیری

استفاده از مشاوره امور گمرکی از طریق شرکت‌های این حوزه که با توجه به تخصص‌، پیشینه و تجربیات قبلی و رفع نیازهای مشتریان و میزان رضایت آنها انتخاب می‌شوند انجام می‌گیرد. به همین علت قبل از انتخاب یک شرکت مشاوره امور گمرکی و ترخیص کالا بهتر است سابقه آنها بررسی کرده و از آنها بخواهید تا روند مشاوره خود را برایتان توضیح بدهند. همچنین در انتخاب شرکت مشاوره گمرکی عوامل مهمی مانند تخصص، تجربه، شناخت بازار، کیفیت خدمات، رضایت مشتریان قبلی و قیمت خدمات را باید در نظر داشت. همچنین مطمئن شوید که شرکت مشاوره بازرگانی با نیازها و اهداف شما هماهنگی دارد و قادر به ارائه راهکارهای مؤثر است. در این خصوص شرکت راهکار تجارت پایا در امور خدمات مشاوره امور گمرکی، امور بازرگانی و نحوه ترخیص کالا می‌تواند در تمامی مراحل این مسیر کنار شما باشد تا بتوانید از کمک متخصصان این مجموعه استفاده کنید.

سوالات متداول

۱.چگونه می‌توانم یک کالا را وارد یا صادر کنم؟

برای واردات یا صادرات کالا ابتدا باید با مقررات و قوانین مربوطه کشور خودتان آشنا شوید؛ سپس می‌توانید به یک مشاور امور بازرگانی مراجعه کرده و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

۲.آیا می‌توان در مورد ترخیص کالا و امور بازرگانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

بله امروزه مشاوره آنلاین در زمینه ترخیص کالا و امور بازرگانی رایج است. شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های مشاوره آنلاین، با مشاوران حرفه‌ای ارتباط برقرار کنید و سؤالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

۳.چگونه می‌توان از مزایای توافق‌نامه‌های تجاری بین‌المللی استفاده کرد؟

برای بهره‌برداری از مزایای توافق‌نامه‌های تجاری بین‌المللی ابتدا باید مطالعه و آشنایی کامل با شرایط و تعهدات مربوطه در هر توافق نامه داشته باشید. سپس می‌توانید با مشاوران برای دریافت راهنمایی و مشاوره تماس بگیرید.

۴.چه اقداماتی برای جلوگیری از مشکلات گمرکی و تأخیر در ترخیص کالاها باید انجام داد؟

برای جلوگیری از مشکلات گمرکی و تأخیر در ترخیص کالاها نکات زیر را رعایت کند:

 • بررسی و رعایت دقیق قوانین و مقررات گمرکی کشور مبدأ و مقصد
 • اطلاعات به روز از تغییرات قوانین گمرکی و مقررات
 • بررسی صحت و سقم مدارک و اطلاعات لازم
 • استفاده از خدمات یک مشاور بازرگانی حرفه‌ای

 

۵.نحوه اطلاع از چه تغییرات در سیاست‌ها و قوانین بازرگانی؟

سیاست‌ها و قوانین بازرگانی بین‌المللی ممکن است با گذر زمان تغییر کنند. برای اطلاع از این تغییرات می‌توانید از منابع مطبوعاتی، سایت‌های رسمی سازمان‌های مربوطه و مشاوران تجاری استفاده کنید.

۶.آیا می‌توانم خودم ترخیص کالاها را انجام دهم یا نیاز به کمک یک مشاور بازرگانی دارم؟

معمولاً برای ترخیص کالاها نیاز به دانش و تخصص در حوزه گمرک و قوانین بازرگانی دارید. به دلیل پیچیدگی مقررات و ریسک‌های مرتبط با ترخیص کالا، بسیاری از کسب و کارها واگذار کردن این فرایند به مشاوران بازرگانی را ترجیح می‌دهند.

جهت دریافت مشاوره رایگان در روند فعالیت خود می‌توانید از فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

Picture of محمود زارعی
محمود زارعی

به بسیاری از واردکنندگان، تولید کنندگان و صادرکنندگان خدمات رسانی کرده ام. در این وبسایت تجربیات 20 ساله من در حوزه ترخیص کاری و گمرک در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در واردات، صادرات و ترخیص کالا با چالش مواجه نشوید. سعی شده در تمامی مطالب سایت حداکثر نکات اشاره شود، ولی اگر نکته ای برای شما سوال است، حتما در قسمت کامنت ها بپرسید، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهم داد.

اشتراک در
اطلاع از
امتیاز دهی به مقاله
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاملی
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

سلام و ارادت بنده نیازمند مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی هستم میتونید راهنمایی کنید؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  کاملی

سلام وقت بخیر🌹 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱ تماس حاصل فرمائید.

مینا
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی هزینش چقدر میشه؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  مینا

سلام وقت بخیر🌹 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱ تماس حاصل فرمائید.

سارا
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

به عنوان مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی در مجموعه شما میتونیم شروع به فعالیت کنیم؟ جذب نیرو دارید؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  سارا

سلام وقت بخیر🌹 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱ تماس حاصل فرمائید.

غلامی
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

سلام برای کار های گمرکی به مشاوره نیاز داشتم و در مورد واردات ترخیص لاستیک ماشین هم سوال داشتم چطوری میتونم تایم مشاوره با شما ست کنم؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  غلامی

سلام وقت بخیر🌹 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱ تماس حاصل فرمائید.

رضایی
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

وقت بخیر من نیاز به مشاوره ترخیص کالا و امور گمرکی و ترخیص کار برای ترخیص لوازم خانگی نیاز دارم که چهار ماهی میشه ترخیص نمیشه

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  رضایی

سلام وقت بخیر🌹 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱ تماس حاصل فرمائید.

قادری
7 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

شرایط مشاوره برای امور گمرکی و ترخیص کالا میفرمایید به چه صورت است؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
6 ماه قبل
پاسخ به  قادری

سلام وقت شما بخیر🌹
برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:
۰۲۱۲۸۱۱۱۱۲۱

مهدیانی
5 ماه قبل
امتیاز دهی به مقاله :
     

سلام .‌وقت بخیر .
ببخشید در حال حاضر امکانش هست که از کشور آلمان پوشاک وارد کرد ؟

تیم تحریریه راهکار تجارت پایا
5 ماه قبل
پاسخ به  مهدیانی

سلام وقت شما بخیر 🌹
واردات پوشاک به دلیل تولید داخل ممنوع هست

شماره تماس

021-28111121